hlavní strana
baner sušené chilli.top baner Chilli.top baner semena chilli.top

Prodloužení řas (Praha, Brno, Ostrava)

…řasy se prodlouží, zpevní a zhoustnou
…prodloužení řas za dobrou cenu
…růstový biostimulátor na řasy
…revoluční hit a novinka
…pro ženy každého věku
…čtyřměsíční kůra

Kapky BeautyLashes - kosmetické pouzdro


Přinášíme Vám odpovědi na nejčastější otázky spojené s prodloužením řas kapkami BeautyLashes.

Vadí, když se mi dostanou kapky do očí?

Kapky BeautyLashes jsou určeny k nanášení na víčka a řasy, nikdy NE DO OČÍ. Pokud se kapky do očí dostanou, lehce to štípe, protože oko je velmi citlivé na vše cizí, čistou vodu nevyjímaje. I když je štípání snesitelné, doporučuje se silněji sevřít víčka a kapky z oka vytlačit. Jestliže problémy přetrvávají, vypláchněte oči proudem čisté vody. Během několika minut se oko zklidní a oschne. Pak můžeme znovu a opatrně přistoupit k aplikaci kapek. Vyjímečně se může objevit zvýšená citlivost nebo alergie na látky obsažené v kapkách. V takovém případě je nutné ukončit jejich další používání.


Jak dlouho vydrží jedno balení kapek?

Jedno balení BeautyLashes, obsahující 3,5 ml kapek, stačí pro aplikaci na víčka obou oči 1x denně po dobu 4 měsíců. Rozhodnete-li se kapky nanášet 2x denně, což urychlí prodloužení řas, je cenově výhodné zakoupit současně dvě balení.


Jak a kde kapky na prodloužení řas skladovat?

BeautyLashes kapky na prodloužení řas jsou účinné po celou záruční dobu. Při pravidelném používání není nutný žádný zvláštní způsob jejich skladování.
Obecně je vhodné ukládat kapky v tmavém prostoru (skříňce) a nevystavovat je zvýšeným teplotám (slunce). Zakoupíte-li více balení nebo kapky nepoužíváte denně, je dobré je skladovat v dolním prostoru chladničky. Kapky však nesmí zmrznout !!!


Vadí zasouvání aplikátoru po použití zpět do lahvičky s kapkami?

Nevadí. Houbičkový aplikátor byl navržen právě s tímto záměrem. Obsah náplně je dostatečně chráněn před mikrobiální kontaminací jemnými přírodními a syntetickými konzervačními látkami.


Mají kapky BeautyLashes vedlejší nežádoucí účinky?

Až na štípání v oku při neopatrném aplikování, nejsou něžádoucí vedlejší účinky v současné době známy ani pozorovány. Pro jistotu se však nedoporučuje jejich používání v době těhotenství ani v období plánovaného otěhotnění.


Působí kapky i na růst vlasů a obočí?

Kromě prodloužení řas je známo, že BeautyLashes kapky dokáží stimulovat také růst vlasů a obočí. Taková aplikace by však byla finančně náročná. Kromě toho je nutné, aby na postižených místech byly alespoň zbytky vlasových lůžek nebo vlasů, po kterých sklouzne účinná látka až k vlastnímu lůžku.


Je kvalita BeautyLashes kapek srovnatelná se zahraničními výrobky?

Zahraniční výrobky i kapky BeautyLashes obsahují mimořádně drahé účinné látky. Při srovnatelných cenách jich však BeautyLashes kapky obsahují širší spektrum v účinnějších množstvích! BeautyLashes má navíc vyšší obsah náplně (3,5 ml) oproti konkurenci, která plní své lahvičky jen 3 ml kapek. Proto si troufáme tvrdit, že BeautyLashes kapky jsou pro naše zákaznice výhodnější. Vyšší obsah a širší spektrum bioaktivních látek znamená rychlejší nástup růstu řas, nižší spotřebu přípravku a vyšší efektivitu prodloužení řas. Naše zákaznice jistě ocení i praktické kosmetické pouzdro s houbičkovým aplikátorem, kterým se kapky snadno nanášejí bez zbytečných ztrát. Samozřejmostí našeho distribučního balení je informační leták a návod k použití, obsahující všechny potřebné informace.


Vrátí se řasy do původního stavu až přestanu kapky Beauty Lashes používat?

Po dokončení 4měsíční kůry s Beauty Lashes se řasy do původního stavu určitě nevrátí, nezačnou se samovolně zkracovat. Jen je dobré si uvědomit, že také řasy, podobně jako vlasy, přirozeně vypadávají a z lůžek vyrůstají nové, které mohou být kratší než ty prodloužené kapkami. V takovém případě můžete aplikaci kapek zopakovat, dejme tomu po roce od předchozí aplikace.


region Brno brno@perfectlashes.cz
region Hradec Králové hradeckralove@perfectlashes.cz
region Liberec liberec@perfectlashes.cz
region Olomouc olomouc@perfectlashes.cz
region Ostrava ostrava@perfectlashes.cz
region Pardubice pardubice@perfectlashes.cz
region Plzeň plzen@perfectlashes.cz
region Praha praha@perfectlashes.cz
region Zlín zlin@perfectlashes.cz

Copyright © 2010-2020 www.perfectlashes.cz | sitemap