hlavní strana

Umělé řasy


Plné a zatočené řasy dělají větší oči, které tak vypadají mimořádně atraktivně. Ne každá žena je se svými řasy spokojená, proto řada kosmetických firem vyvíjí různá řešení tohoto nedostatku. Jednou z možností jsou i umělé řasy.


Nalepovací řasy

Důležité je správně řasy umístit a následně nalepit. Dalším důležitým faktorem je, zda se žena o nalepené řasy dobře stará. Oči je třeba odličovat nemastným odličovačem. Nalepovací řasy vydrží nalepené 2 - 3 týdny, poté samovolně odpadnou.


Nalepování umělých řas

Ženy si nechávají umělé řasy aplikovat (nalepovat) v kosmetických salonech. Dámy, které jsou poněkud zručnější, si je kupují a nalepují samy doma. Je to ale méně precizní a bezpečné, než aplikace od kvalifikované osoby. Nalepovací řasy se většinou prodávají ve svazečcích či jednotlivě. Součástí balení bývá často i speciální lepidlo.


Cena nalepování řas

Pokud se rozhodnete pro umělé nalepovací řasy, připravte si minimálně 3000 Kč za aplikaci a 500 až 1000 Kč za doplňování.

S umělými řasami a jejich nalepováním souvisejí určité nevýhody:

  • nemáte vlastní řasy
  • velký výběr více než 250 druhů cizích nebo umělých řas, ale řasy se musí natáčet a barvit, aby vypadaly přirozeně
  • časem nutnost řasy doplňovat
  • vyšší cena

řasy Brno brno@perfectlashes.cz
řasy Hradec Králové hradeckralove@perfectlashes.cz
řasy Liberec liberec@perfectlashes.cz
řasy Olomouc olomouc@perfectlashes.cz
řasy Ostrava ostrava@perfectlashes.cz
řasy Pardubice pardubice@perfectlashes.cz
řasy Plzeň plzen@perfectlashes.cz
řasy Praha praha@perfectlashes.cz
řasy Zlín zlin@perfectlashes.cz

Copyright © 2010-2016 www.perfectlashes.cz | sitemap